TENGRI
Men
 
BEJELENTKEZS
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
SZMLL
Induls: 2005-05-10
 
HIRLEVL
E-mail cm:

Feliratkozs
Leiratkozs
SgSg
 
.

          Libikka

 

  

 
EGYB IRSOK
EGYB IRSOK : 28.Akasha

28.Akasha

  2005.09.23. 10:37

Akasha

Az akasha az univerzum trtnett rgztõ, trol knyvtr, amelyben minden esemny, informci megtallhat a kezdetektõl fogva. Ezt a rendszert a misztikusok "A Beszlõ Fny Krnikjnak" is hvjk. Nem azonos a vilgter teljes hullmtervel, mivel abbl a httrzaj, a szntelenl zengõ idõvisszhangok (ez a szfrk zenje) miatt nagyon nehz kzvetlenl hasznlhat informcikat kinyerni. Az akasha az Isten ltal ltrehozott s mûkdtetett knyvtr, a totlis lexikon, melynek adatbzisa rendezett s knnyen visszakereshetõ mdon van eltrolva. Ez az egsz teremtsben felhalmozd minden tudsnak, trtnsnek a raktra.

Az akashrl a mai napig csak nagyon kevs embernek van brmifle tudomsa a Fldn. Mg kevesebben vannak, akik kpesek olvasni belõle, kikeresni az õket rdeklõ informcikat (smnok, ltnokok, tantmesterek). Peter Krassa knyve, az Akasha krnika, amely 2000-ben magyarul is megjelent a Trivium Kiadnl, sajnos rendkvl szegnyes mû  s szinte semmi hasznlhat ismeretet nem tartalmaz magrl a knyvtrrl. Ez persze nem csoda, hisz az (anyagbaragadt) tudomny helyett eddig fõknt csak a misztikusok foglalkoztak az isteni adattrral, õk is csupn olvasi szinten.  


 

2. A FIZIKAI SZERKEZET

Az akasha fizikailag (hardveresen) egy rengeteg rszegysgbõl felplõ, idõszlasan egyetlen informcis hlzatba kapcsolt, bonyolult trolrendszer. Az egyes elemei az univerzum klnbzõ trbeli pontjain tallhatk. Konkrtan: minden dimenzirendszernek, azon bell minden galaxisnak, s minden csillagrendszernek megvan a maga sajt, loklis knyvtra, amelyek mind szmos trolelembõl llnak. Az egsz nagyon hasonl a fldi knyvtrak, illetve az internet felptshez, cljt s logikjt tekintve, br jval nagyobb kapacits.

Az egyes trolk felptskben s mûkdskben a llek architektrjt (szerkezett) kvetik, csak ezek lnyegesen nagyobb mretû barionokbl llnak. Amolyan "szupernagy" llek rszecskk, trolgmbk, amelyek nagyon jl vdett s informcisan rnykolt bzisokon, az Isteni Fenntartsi Rendszer helyi tmaszpontjain tallhatk, a folyamatos mûkdskhz szksges, technikai kiszolgl appartusokkal egyetemben. Tbbfle tpus is van belõlk, a legnagyobbak teniszlabda mretûek, s termszetesen mind intelligens, akr a norml (emberi, isteni) lelkek. Ez gyakorlatilag egy olyan rtelemmel br szmtgpes adatbank, amelyben az informcik trbeli gravitcis hologramok formjban, idõhullmokknt terjedve (forrstl-forrsig) õrzõdnek a vgtelensgig.

Teht nem elektronikus formban, bitekbe kdoltan, mgneslemezen vagy CD-n, netn paprra nyomott szvegek, kpek formjban trolja az informcit! Mert ezek az ltalunk ismert s hasznlt anyagi hordozk kapacitsukban, elrsi idejkben, tartssgukban s mûkdsi megbzhatsgukban messze elmaradnak az akasha rendszereihez kpest.

A trolk mindegyike tbb, multiplexelt (sokcsatorns) kommunikcis idõszllal kapcsoldik a trsaihoz, de ezek nem alkotnak teljes grfot. A hlzat topolgija (felptse) kombinlt fa s csillagpontos (lnyegben hierarchikus), valamint gyûrû alak, amiben teljes az informcik redundancija (ismtlõdse). Minden adat legalbb kt helyen van eltrolva, kt kln bzison s trolban, az univerzum kt klnbzõ pontjn. gy ha brmely helyi adattrol tmaszpont megsrl vagy megsemmisl (baleset, hbor, termszeti katasztrfa, egyb mûszaki hiba miatt), az informcik akkor sem vesznek el belõle.

Az akashban az adatforgalom folyamatos. Teht llandan, sznet nlkl rdnak bele az j esemnyek informcii kln beviteli csatornkon, illetve brmikor krhetnek ki belõle adatokat a rendszerhez hozzfrõ intelligencik ms csatornkon keresztl. Az idõszlak ezrt szimplex zemmdban mûkdnek, bennk, rajtuk az adattvitel mindig csak egy irnyban folyik. A rendszer az egyes teremtsi korszakok kezdettõl a vgig mûkdik, s kln fizikai trterleteken õrzi a korbbi korszakok sszes informcijt is. A kapacitsa s a mûveleti sebessge, amivel r, keres s szolgltat, valami elkpesztõen risi (piko, sõt femtoszekundumokrl van sz!), de nem korltlan. Nagy terhelsnl elõfordul, hogy tbb msodpercet is vrni kell a vlaszra. Ez mg akkor is gy van, ha a keresett informcit az univerzum legtvolabbi pontjrl kell elõbnysznia a kiszolglnak.

Az egyes trolgmbk tematikusan megosztott adatrgztst vgeznek, vagyis az informcik mr eleve tbbfle indexelsnek megfelelõen kerlnek rgztsre benne. A gondolatok, amik llandan ott kavarognak mindenki lelkben, igazbl a berkezõ informcikat, tapasztalatokat indexelik, csoportostjk s jellik meg. Hozzfûzõdnek az eltrold adatokhoz, megknnytve ksõbb a visszakeress folyamatt. A llek adattrolsrl rszletesebben lsd: A llek szerkezeti felptse s mûkdse, illetve A llekcella adattrolsa cmû rsokat.

Az Isten minden teremtmnye, teht az sszes nvnyi, llati, emberi, isteni llek idõszlasan fel van fûzve (kapcsolva) erre az adattrra. Minden llek loklis informci gyûjtõ, feldolgoz, trol rendszerknt mûkdik a teremtsben, vagyis szerves rsze az akashnak. A nagy trolgmbkben mindenkirõl ltezik egy teljes msolat, ami llandan, azonnal frissl. A klnbsg egy llek s a rla kszlõ biztonsgi msolat kztt csupn annyi, hogy a llekben az informcik lnek, manipulatvak, dinamikusak, teht futnak, aktvan cselekednek, mûkdnek, mint valami program (jobb hasonlatot nem tudok r a jelenlegi fldi fogalomkszletbõl), mg a httrtrban lvõ msolat csak egy passzv, statikus, nem fut, vagyis holt adathalmaz. Egy llek fizikai megsrlse, netn megsemmislse esetn a teremtõje ezen msolat alapjn tudja teljes pontossggal jra alkotni õt, visszalltani az eredeti ltezsi llapotnak megfelelõen. gy semmi sem vsz el a rendszerbõl.

 


3. AZ ADATTROLS MDJA

A berkezõ informcik tbb forrsbl szrmaznak. Egyrszt a lelkektõl rkeznek, msrszt vannak kln kronovizorok (gravitcis tvcsvek, idõhullmokat rzkelõ felvevõkamerk), amelyek vagy messzirõl, az adott szektorhoz tartoz akashabzisrl vgeznek rgztst, vagy kimennek a helysznre (apr robotszondk formjban) a kzeli felvtelekhez. gy brmi is trtnik egy csillagrendszerben, brmelyik bolygn, akr jelen vannak ott lelkek, mint megfigyelõk, akr nem (pl.: termszeti jelensgeknl), mindenrõl kszl feljegyzs. A robotszondk kpesek lczni magukat, hogy a jelenltk ne zavarja meg az esemnyek menett, s a reakciidejk mindssze nhny msodperc. Vagyis brmi rdekes trtnik a teremtsben, amirõl j lenne kzeli felvtelt kszteni, msodperceken bell trugrssal odarkezik egy rgztõegysg. Ezek vezrlsrõl, irnytsrl kln opertorok (kezelõk) gondoskodnak. Õk (ezek a lelkek) a knyvtrosok, az esemnytrosok, akik az akasha zemeltetõiknt dolgoznak az univerzumban.

Az akasha nem csak a fizikai vilgokban zajl esemnyeket rgzti, hanem a szellemi vilgok lett is. Vagyis gyakorlatilag semmi sem maradhat ki belõle. Mg a galaxisok kzti mlyûrben zajl trtnsekre is odafigyelnek, sõt az univerzumon kvli dolgokra is, a nemtr-nemidõben zajl folyamatokra. A mi univerzumunk tridõ buborka termszetesen kapcsolatban ll az õskoszban ltezõ tbbi univerzummal, s azok akashival, br nem mindegyikkel van idõszlas sszekttetse s lland informcicserje.

Az informcik trolsa (ez keleti npmeskben a szellem a palackban) tbbfle szempont szerint trtnik. A kt legfontosabb indexelsi tpus a hely s az idõ. Konkrtan: (Hely) Ki, milyen llek, melyik llekfraktlon, melyik galaxisban, csillagrendszerben, bolygn, vrosban, teht pontosan fizikailag a tridõben hol gyûjttte az informcit. (Idõ) Mikor, milyen helyi idõszmts szerint, mikortl meddig trtnt a dolog.

Ezen kvl lteznek tematikus trolk is, amikbõl nagyon sokfle van. A rendszer belsõ redundancijt nvelik, a keressi idõt pedig cskkentik ezek a mûszaki megoldsok, javtva a keresõk (adatkezelõ szoftverek) tallati arnyt. Az rdekessg kedvrt felsorolok nhnyat. Egy llek (ember) adott letben hasznlt sszes szemlyes holmija, trgya, ami az v volt megtallhat egy helyen. Ide tartozik a testi kinzet is, a ruhi, a pohara, a jtkai, a bicskja, az autja, stb. Vagy kln megnzhetõ minden, amit az lete sorn lert vagy lerajzolt az illetõ. Mg akkor is, ha rajta kvl senki sem ltta, mert csak lerta egy paprfecnire s nyomban elgette, megsemmistette azt.

Vagyis a teremtsben nincsenek titkok. Semmi sem vsz el, merl a feleds homlyba a visszakereshetõsg remnye nlkl. Az egsz fecni megtallhat az adattrban, teht mg a rajta lvõ radrozs nyoma, az ujjlenyomat, maszat, stb. is. Hisz a llekben minden rzklet, mg az rzsek s a gondolatok is mind szmon vannak tartva. A testnk minden atomja, sõt elemi rszecskje "szmon van tartva", nemhogy a hajszlaink! Az egyes tudomnygak eredmnyei szintn klnfle felosztsi rendszerek szerint kereshetõk. Egy adott bolygn egy adott teremtsi korszakban, pl. fizikbl minden felfedezs, kutats, kisrlet, elrt eredmny, publikci megvan. Az is, hogy ki, hol, mikor csinlta. Krhetõ vzlatszerûen (mintha knyvet olvasna a llek), de megnzhetõ holografikus filmen is az egsz esemnysor, akrha most jtszdna, lõben.

A rendszerben termszetesen eltroldik a benne val keress tnye is, hogy ki, hol, mikor, mit keresett s mirt. Az esemnytrosok egyben felgyelik az adatforgalmat, segtenek a keressnl a kevsb gyakorlott felhasznlknak, illetve megakadlyozhatjk bizonyos informcik lekrst a hlzatbl. A teremts biztonsgos, irnythat mûkdshez nagyon fontos az informcik megfelelõ szeparlsa, ramlsuk szablyozsa. Egy adott rendszert (lelket, llekcsoportot) vdeni kell a r nzve veszlyes tudstl (gondolatvrusok), illetve ha bajba kerl, megfelelõ tudssal lehet a legknnyebben meggygytani, tprogramozni a megfelelõ mûkdsre. Lnyegben minden gygyt beavatkozs egy rendszer informci tartalmnak feljavtsra, mdostsra irnyul alapvetõen.

Vgezetl, hogy legyen nmi fogalmunk az akashban trold informcik mennyisgrõl, me egy sszehasonlts. Ha szveges formban troln egyetlen teremtsi korszak adatait a rendszer, sûrûn telert, vastag lexikonokban, akkor ehhez nagyjbl egy akkora knyvtr kellene, mint Pest-megye (kb. 6000 km^2). Tele magas polcokkal, rajtuk roskadsig pakolt knyvekkel.

 


4. KERESS, OLVASS A RENDSZERBEN

Ahhoz, hogy brmit is meg tudjunk tallni ebben az risi adathalmazban, elõszr is tudnunk kell, hogy mire van szksgnk. A keressi felttelek s kulcsfogalmak megadsval kell leszûkteni a keresõprogram szmra a lehetsges vlaszok szmt, mennyisgt. Mindez gondolati ton trtnik, teht nem valami billentyûzeten kell beptygni valamilyen nyelven a krst (br a gyengbbek kedvrt mg ez is megoldhat).

Az akashra r lehet csatlakozni kzvetlenl, az oda vezetõ idõszlon keresztl vagy kzvetve, valamely informcis terminl segtsgvel. A szellemi vilgban knnyebb hozzfrni eme kszlkekhez, a fizikai vilgban ugyanis (itt a Fldn) jval kevesebb van belõlk (pl. frigylda). Ha valaki nem tud egyik mdon sem kapcsolatba lpni a rendszerrel, annyit mg mindig megtehet, hogy megkr egy hozzrtõt (esemnytros angyalt, beavatott tantmestert, buddht, stb.), nzzen utna az õt rdeklõ adatoknak. A szmra tiltott informcikhoz persze gy sem juthat hozz, erre nagyon gyelnek a fldi vilg informcis integritsra (rintetlensgre), szeparcijra (elklntsre) felgyelõ angyalok.

Trvnyszerû, hogy minl magasabb szintre jut valaki a megvilgosodsban, annl tbb informcihoz fr hozz az akashbl. Vagyis tudsra van szksg a tuds megszerzshez is. Aki jl tud krdezni, az j vlaszokat is kap az egsztõl (mintha barkochbznl). Az ezoterikus titkokba trtnõ beavats teht lnyegben azon kulcsinformciknak az tadsbl ll, melyek rvn a llek nllan kpess vlik hozzjutni a szmra fontos ismeretekhez.

Vannak beavatottak, akik az emberek szemlyes lettrtnetben tudnak olvasni, msok a trtnelem esemnyeit kpesek megszemllni, vagy valamely tudomnyg eredmnyeihez frnek hozz j hatsfokkal. A mûvszek, alkotk, feltallk, smnok mind kiemelkedõ affinitssal rendelkeznek az akashbl val informci kinyerst illetõen. A lelkk informci tartalma egybevg az ltaluk keresett adatokkal, ezrt nluk knnyen jn az ihlet. Gyorsan eszkbe jut a megolds a hlzatbl (ez az inspirci, a sugallat). Termszetesen mi lelkek nem vagyunk egyformk, hisz klnfle feladatok vgrehajtsra lettnk megteremtve s felksztve. Ezrt mindenkinek megvan a maga kedvenc szakterlete, amiben tehetsges.

A Teremtõ kpes r, hogy bizonyos informcikat zroljon a teremtmnyei vagy csak egyes meghatrozott llekcsoportok ell, gy azok nem kereshetõk (titkosak) a szmukra. Ilyen pldul a jvõbelts bizonyos szûk hatrokon tl (pl. a jvõ heti lott nyerõszmok), vagy a mltba lts tbb teremtsi korszakra (eonokra) visszamenõleg. Persze kivtelek mindig akadnak. n magam tallkoztam olyan emberrel (prftval) a Fldn, akinek hozzfrse volt az egsz fldi jvõhz, a mostani idõk vgezetig. De beszltem olyannal is, aki az sszes teremtsi korszak esemnyeire rltott visszamenõlegesen. Ebbõl õ knyvet is rt (a Naprendszer igazi trtnetrõl vmillikra visszamenõen), csak nem jelent meg mig sem (sajnos) az rkseinek ksznhetõen a mûve.

 


5. TOVBBI RDEKESSGEK AZ AKASHRL

Ha mgis rgztsre kerlnek az akashbl egyes rvid rszletek anyagi hordozfelleten, akkor azt ltalban klnleges (kops, trs, sav, rozsda s hõll) fmlemezekre nyomjk, melyek nagyon stabil, idõtll (aranytartalm) tvzetbõl vannak. Ilyen akasha lemezeket mig õriznek a Fld tbb pontjn a beavatottak, illetve eltemetve vrjk a felfedezsket vezredek ta. Ezt a tudst nagyon gondosan elrejtve vigyzzk a ksõbbi korok blcs emberei szmra az Isteni Tancs megbzsbl. Mi jelenleg ezekhez egyltaln nem frhetnk hozz, mert a civilizcink fktelen puszttsi vgyban (ntelt ostobasgban) knnyen megsemmisthetn az õsi tuds eme kulcsfontossg hordozit, ahogy ezt tette mr tbb esetben. Lsd: a mayk szent knyveit, a rovsmnok arvisrit, a knban s tibetben õrztt feljegyzseket vagy az alexandriai knyvtr tûzre hnyt papiruszait.

Persze mi sem maradunk azrt tuds nlkl. Az olyan szentknt tisztelt knyvek, mint a 64 ktetes Vdk, a Biblia s a Korn gyakorlatilag szemelvnyek az akashbl. Bizonyos informcik kivonatai egyszerûstett formban a "kznp" szmra. A Vdk pldul versbe szedve, 64 tmakr kr csoportostva tartalmazzk a tuds lnyegt az univerzumrl, mint valami tanknyv sorozat. A Biblia tbb rtegben kdolt informcikat tartalmaz a jelenlegi teremtsi korszak esemnyeirõl. Ezt mr javban fejtik a zsid egyetemeken szmtgpekkel, amita rjttek a legfelsõ kdolsi szint titkra 1997-ben. Lsd: A Biblia kdja a ht pecstes titok cmû rst.

Az akasht azrt nevezik (allegrikusan) "Beszlõ Fny Krniknak", mert a mindentuds trhza segti hozz a lelkeket a megvilgosodshoz, a blcsessg s az rtelem fnyhez. A llek szmra egybknt az idõhullmok, s az ltaluk hordozott informcik rzkelse vilgt, fnylõ szleletknt jelentkezik kzvetlenl. Az kori teremtsfilozfikban a BESZD, SZ s HANG a LEVEGÕ, illetve a SZL modulcijt (informci tartalmt) jelentette. Most mr tudjuk, hogy ennek semmi kze az emberi szjalshoz s a bolyg atmoszfrjhoz. Lsd: a Teremtsi princpiumok cmû rst. A Fny azrt "Beszl", mert az univerzumban mindenhol jelenlvõ fnykvantumok (a tr s a fny) mind intelligensek. Forrsrendszerkben õrzik az ltaluk begyûjttt tudst. A lelkek centrumban is ugyanilyen energiakvantumok egzisztlnak a szently kzepn.

Tovbbi klnlegessge az akashnak, hogy benne a jvõrõl is tallhatk feljegyzsek. Azok a leendõ, mg a jvõtrbe tartoz esemnyek, amelyek determinisztikusan vagy nagy valsznûsggel kvetkeznek a jelenbeli llapotokbl, a rendszerben mint jslatok, elõrevettett lehetõsgek szerepelnek. Ezeket az aktulisan hozzjuk tartoz extrapolcikkal (valsznûsgi rtkkel) egytt maga a rendszervezrlõ intelligencia szolgltatja, jelenti meg a krdezõ szmra. Ugyanakkor fontos tudnunk, hogy a jvõ sohasem vgzetszerû s elkerlhetetlen. Ami mg nem volt, az mg csak terv. ltalban az t legvalsznûbb lehetõsgrõl kszt jvõkpet ez az elõrejelzõ szoftver. A kp annl elnagyoltabb lesz, minl tbb a dntsi csompont, minl messzebb nznk elõre a jvõben s minl kevesebb a determinisztikus knyszerhats.

A hrom dimenzis fldi vilgban reinkarnldni, testbe szletni azzal jr a llek szmra, hogy (a szlets angyalai) letrlik a feltudati memrijbl minden korbbi emlkt, tudst. Ez mindenkire nzve ktelezõ, mg az Isten kerubjaira is. Gyakorlatilag a nullrl indulva kell itt jraptennk az letnket, a szemlyisgnket, az ezzel jr szmtalan kockzattal egytt, ami a krnyezet hinyos s rossz informci tartalmnak velejrja. A misztikusok ltal szentlynek nevezett altudatban ugyan megõrzõdik minden informci, amit az sszes elõzõ lete sorn, s a szellemi vilgban gyûjttt be az illetõ, de ez a privt akasha zrolva van a feltudati rsze ell. Csak elenyszõen kevs embernek, beavatott nagymesternek adatik meg az a kegy, hogy hozzfrhessen a sajt akashjhoz, netn msokhoz is. Az emlkeinket tbbnyire csak a hallunk utn kapjuk vissza, ami szintn felr egy mini megvilgosodssal.

A hall utn a llekben komoly informci feldolgoz folyamatok zajlanak. Elõszr nagy sebessggel leprg elõtte az lete teljes filmje, alig 1-2 msodperc alatt. A klns ebben az, hogy a hihetetlen adattviteli sebessg ellenre mgis teljesen tisztn, s jl felismerhetõen futnak t a tudaton a kpek, s egyb rzkletek, vagyis nem mosdik ssze semmi. Minden informci, amit a llek a testbe szletstõl a hallig begyûjttt, jraolvassra s ellenõrzsre kerl. Ilyenkor az akasha automatikusan sszehasonltja a llek feltudati rszben felgylemlett informcikat a szentlyben (altudat) eltroltakkal, s a biztonsgi msolattal, hogy ne legyen kztk klnbsg, hiny. Ezutn kvetkezhet az tlet, amikor a llek nmaga megtli az adott letnek esemnyeit, hogy ezltal meghatrozhassa a karmja llst. Majd ezt felterjeszti az isteni tancshoz, vagyis a llek hierarchiban felette ll, rla gondoskod, vezetõi feladattal megbzott, blcs (isteni) intelligencik csoportjhoz. Õk fellvizsgljk a dntst, s jvhagyjk azt, illetve mdostsokat javasolnak ha szksges. Ezutn lthat neki a kvetkezõ lett, reinkarncijt megtervezni, annak szksges esemnyeit s paramtereit sszelltani, tovbb megkeresni az ehhez szksges megfelelõ helyet, idõt, krnyezetet, testet. Ha ez is megvan, akkor lphet a szellemi vilgba, hogy ott ljen egy darabig. Ez a dolgok menetrendje ltalban a mi szellemi vilgunkban.

 


Mindezekbõl lthatjuk, hogy egy hatalmas, jl felptett informcis hlzat mûkdteti a teremtst, diszkrten megbjva a httrben, mikzben mi emberek (errõl mit sem tudva) a szerepnket jtsszuk a vilg sznpadn. Ez a kis sszefoglal rs azrt kszlt, hogy megmutassa az elõttnk ll perspektvkat, a lelki fejlõdsnkben rnk vr feladatokat. Az informci, a tuds az egyik legfontosabb dolog a teremtsben. Ahhoz, hogy hozzjuthassunk, minl elõbb meg kell tanulnunk a teremtsinformatika (informci geometria) alapjait. Hogyan kell tudshoz jutni, azt feldolgozni, eltrolni, megõrizni, visszakeresni, tovbb adni, felhasznlni mindannyiunk boldogulsra.

Az emberisg a XX. szzadban kilpett a tudatlansg korbl s elindult a megvilgosods fel vezetõ (hossz) ton. Ltrejttek s elterjedtek a klnfle telekommunikcis rendszerek (kzknyvtrak, jsgok, posta, telefon, rdi, televzi, szmtgp, internet), s sokszorosra nõtt a civilizcink ltal forgalmazott adatok mennyisge. Ugyanakkor az emberi tudat is tgtani, nvelni igyekszik nnn kpessgeit (agykontroll, gyorsolvass, hipnopdia). A vltozsok szksgszerûen egyre gyorsabban zajlanak, br az emberek tbbsge kptelen kvetni az ilyen sebessgû fejlõdst. A tudsalap trsadalom felptshez legalbb egy emberltõnyi idõre lesz szksg, s nagyon sok munkra, szervezsre, tanulsra. Mg mindig csak az elejn vagyunk a folyamatnak. A tvlati cl mindenkppen az egyetlen kzs (globlis) tudati halmazba val sszekapcsolds lesz, egyfajta lelki internet, nmi szmtstechnikai segtsggel.

A llek az univerzumban ltezõ legtkletesebb informci trol rendszer. Az, hogy a feltudatunk mgis felejt, az isteni kegyelem rsze, s segt megjtani nmagunkat, az letnket. A nlunk vezredekkel fejlettebb, fldnkvli civilizcik tbbsge a j adattrol, de buta szmtgp, s a felejtõ, de okos, kreatv llek szimbizist vlasztotta megoldsul az informcikezelsi problmira. Egy rtelmes faj, llekcsoport szmra gyakorlatilag a legvgsõ cl a tudatos sszekapcsolds az Isteni Fenntartsi Rendszer Akashjval, az egsz Univerzum Nagy Knyvtrval. Mert az Isten a lelkek sszessge, a minden ltezõ lõ intelligencija.

 
.

 

  

                          

       

      

           

         

 szesen: 657.cikk.    

   

 
.

                       

 

    

 ArdviSura Anahita          

             

                     

 

       

 

Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek érdemes belenézni.Keress meg és én segítek értelmezni a csillagok állását!    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU